Ob-havo: Guliston

Hozir saytda 29

Saytimizga baho bering

Ovoz natijalari

Loading ... Loading ...

Tuman va shahar hokimliklari boshqaruv apparatlari xodimlari RO‘YXATI

Туман, шаҳар ҳокимликлари бошқарув аппаратлари ходимлари

РЎЙХАТИ

Фамилияси, исми ва отасининг исми Лавозими

 

Гулистон шаҳар ҳокимлиги

1 Исматуллаев Шерзод Шухратуллаевич Гулистон шаҳар ҳокими
2 Халбаев Ильхом Маматқулович Шаҳар ҳокимининг ёрдамчиси
3 Камолов Учкун Ибрагимович Хокимининг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Яриев Жонибек Музаффарович Ҳокимининг саноатни ривожлантириш, коммунал хўжалиги ва ободонлаштириш масалалари бўйича ўринбосари
5 Аҳмедов Лазизбек Неъматович Ҳокимининг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Тожибаева Наргиза Келдибековна Ҳокими ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Джураев Лазизбек Холматович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Рўзиқулов Анвар Нурмухаммедович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Джаббаров Ғайрат Нусратиллаевич Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
10 Камилов Азизжон Азимжонович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
11 Мансуров Хасанбой Абдуназарович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
12 Уринбаев Музаффар Абдуллаевич Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича етакчи мутахассис
13 Исматов Бекзод Базарбаевич Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Султанов Зокиржон Рахмонбердиевич Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича етакчи мутахассис
15 Халбекова Зухра Абдумуталиевна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
16 Буранова Нилуфар Сафаровна Хотин-қизлар масалалари бўйича етакчи мутахассиси
17 Ачилов Собир
Садиевич
Фавқулотда вазиятлар ва сафарбарлик ишлари бўйича етакчи мутахассиси
18 Каюмов Бекзод Бозорбоевич Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
19 Джалолов Холбек Тўлқинович Бош юрисконсульт
20 Шодмонов Акбар
Маматқул ўғли
Девонхона бош мутахассиси
21 Умиров Баҳодир Турдимуродович Девонхона етакчи мутахассиси
22 Қуватов Абдулразоқ Шерханович Девонхона 1-тоифали мутахассиси
23 Эсанбаев Улуғбек Абдукаххарович Бош ҳисобчи
24 Хайдаров Улуғбек Ойбекович Ҳисобхона ҳисобчи-ғазначиси

 

Ширин шаҳар ҳокимлиги

1 Бегалиев Илхомжон Махмуджонович Ширин шаҳар ҳокими
2 Каримов Музаффар Рахмонович Шаҳар ҳокимининг ёрдамчиси
3 Мусаев Ўткир
Джумаевич
Ҳокимнинг чегара масалалари бўйича ёрдамчиси
4 Қўзибоев Илхом Бердиалиевич Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
5 Усмоналиев Отабек Арифжонович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
6 Алимова Насиба Базарбаевна Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
7 Бердиярова Хуснара Жўрамуратовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
8 Абдувохидов Зокиржон Абдухакимович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
9 Бойқобилов Рафиқ Хужаназарович Ташкилий-назорат гурухи мутаҳассиси
10 Вакант Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Абдикаримов Ислом Абдималик ўғли Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
12 Алишов Баходир Шодмонқулович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Джумабаева Дилафуруз Набижоновна Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Жалилова Зубайда Эргашалиевна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
15 Султонназаров Соҳибназар Имомназарович Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
16 Вакант Бош юрисконсульт
17 Аҳатов Рўзиқул Раббимқулович Девонхона бош мутахассиси
18 Тожибоев Авазбек Зохидович Девонхона етакчи мутахассиси
19 Абдураимов Илҳомжон Иброҳимович Бош ҳисобчи
20 Газбекова Махлиё Эркин қизи Ҳисобчи-кассир

 

Янгиер шаҳар ҳокимлиги

1 Хўжаев Илёржон Ахмат ўғли Янгиер шаҳар ҳокими
2 Самадов Юсуф Абдуқаюмович Шаҳар ҳокимининг ёрдамчиси
3 Нурматов Исомиддин Нуриддинович Ҳокимининг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Азизов Дилшод Баходирович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
5 Абдуқодиров Абдушоҳид Исроилович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Умерова Дилфуза Абдурахимовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Бабаев Шухрат Сувонқулович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Турсункулов Сарвар Сатторович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Эгамқулов Акмалжон Холикулович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
10 Рахмонов Фаррух Анорбоевич Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
11 Вакант Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
12 Бегматов Ибодулла Исматович Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
13 Бўтаева Бувнисо Абсаламовна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
14 Худоёров Содиқжон Хамроқулович Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
15 Худойқулов Акбарали Аскаралиевич Бош юрисконсульт
16 Бегимқулов Шуҳрат Уринбоевич Девонхона бош мутахассиси
17 Мухиддинова Рисолат Боболиевна Девонхона етакчи мутахассиси
18 Холматов Дилшод Зикрияевич Бош ҳисобчи
19 Холйигитова Юлдуз Бахтиёровна Ҳисобчи-кассир

 

Боёвут тумани ҳокимлиги

1 Ашурматов Ойбек Шодмонқулович Боёвут тумани ҳокими
2 Юлдашев Қомус
Мирович
Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Каршибоев Фарход Азимкулович Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Турсунмуродов Рустамбек Перматович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
5 Дустмуродов Рустам Абдурасулович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Исроилова Замира Юлдошевна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Рахмонбердиев Шерзод Худойбердиевич Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Муттиев Фазлиддин Шомсиддинович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Норбутаев
Нурбек Боходирович
Ташкилий-назорат гуруҳи 1-тоифали мутахассиси
10 Эралиев Шерзод Журакулович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Азимов
Илхомжон Тургунович
Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
12 Кураматов Камолиддин Рахимжонович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Абдусаматов Авазбек Арзикулович Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Усмонова
Жамила Қосимовна
Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
15 Алимов Сарвар Бабакулович Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
16 Кобилов Нуриддин Мирзаахматович Бош юрисконсульт
17 Мансуров Абдулазиз Акбаржонович Девонхона мудири
18 Алибеков Сарварбек Абдуллаевич Девонхона етакчи мутахассиси
19 Сулаймонов Абдуманнон Саиткулович Бош ҳисобчи
20 Абдураҳмонов Рўзиқул Халилович Ҳисобчи-кассир
 

Гулистон тумани ҳокимлиги

1 Ибодуллаев Абдумавлон Абдуахатович Гулистон тумани ҳокими
2 Мустафаев Сунатилло Ортиқович Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Хаитов Музаффар Хайруллаевич Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Салиметов Бахтиёр Туламатович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
5 Жўраев Олимжон Уразалиевич Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Турдиева Олия Абдувохидовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Челибоев Хуршид Пармонқулович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Жунаев Махмуд

Ганижонович

Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Ходжаназаров Эркинжон Мирсаидович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
10 Биболаев Элмурод Баходирович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Худайбердиев Дилшод Абдусатторович Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
12 Абдукаримова Раъно Юсуповна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
13 Ханимкулов Мураджон Каршибаевич Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
14 Албеков Абдурахим Қодирқулович Бош юрисконсульт
15 Ўтаганов Юсуфжон Тогаевич Девонхона мудири
16 Нуриддинов Элдор Қодиралиевич Девонхона етакчи мутахассиси
17 Дехконова Азиза Артикбоевна Бош ҳисобчи
18 Абдужабборов Олимжон Анорқулович Ҳисобчи-кассир

 

Мирзаобод тумани ҳокимлиги

1 Абдуллаев Хамидулла Курбонович Мирзаобод тумани ҳокими
2 Султонов Дилмурод Ачилович Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Абдумуминов Хасан Бузуғлонович Ҳокимнинг чегара масалалари бўйича ёрдамчиси
4 Асомов Бахтияр Даниярович Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
5 Ҳайдаров Аброр Абдуллаевич Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
6 Анорбоев Рахим Раимкулович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
7 Джумабоева Шохиста Турғуналиевна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
8 Каттабеков Асилбек Муродқулович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
9 Худойқулов Шерзод Алишерович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
10 Вакант Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Нобуиаев Бахтиёр Абдурахимович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
12 Ходжанов Толибжон Бегимкулович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Қорабоев Акрам Қаршибоевич Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Хидирова Лайло Уразалиевна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
15 Мовлонов Мухиддин Эргашевич Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
16 Эрназаров Эргаш Рустамович Бош юрисконсульт
17 Аманов Нурилла Жуманазарович Девонхона мудири
18 Маматкулов Элёр Рахматуллаевич Девонхона етакчи мутахассиси
19 Назарбеков Шерзод Султанбекович Бош ҳисобчи
20 Ибрагимов Эркин Босимович Ҳисобчи-кассир
 

Оқолтин тумани ҳокимлиги

1 Фазилов Дилмурод Тухмакович Оқолтин тумани ҳокими
2 Вакант Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Усанов Анвар
Буданович
Ҳокимнинг чегара масалалари бўйича ёрдамчиси
4 Абдуллаев Олим Фозилович Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
5 Абдуллаев Олим Фозилович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
6 Хайдаров Алишер Халигитович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
7 Худайбердиева Ҳулкар Илясовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
8 Хожиев Маъруфжон

Абдурасулович

Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
9 Юнусова Феруза Абдукосимовна Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
10 Абулқосимов Фарход Самадович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Кучкаров Зафар
Эргаш ўғли
Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
12 Боймирзаев Асроржон

Абдукаримович

Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Қаюмов Саибжан Сатарович Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Примқулова Хайринисо Журабековна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
15 Нурматов Сулаймон Абдуллажонович Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
16 Салиев Музаффар Шукурович Бош юрисконсульт
17 Балкиев Элёр Бойхўрозович Девонхона мудири
18 Азамов Мадаминжон

Махмуджон ўғли

Девонхона етакчи мутахассиси
19 Ибрагимов Фарход Баходирович Бош ҳисобчи
20 Аскаров Бобур
Бахтиёр ўғли
Ҳисобчи-кассир

 

Сайхунобод тумани ҳокимлиги

1 Мирзақулов Ботиржон Қазакбаевич Сайхунобод тумани ҳокими
2 Эгамкулов Шерзод Журакулович Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Узоқов Хокиржон Абдуллаевич Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Худойбергенов Шодиёр Нуриддинович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
5 Баратов Зухриддин Мусаевич Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Маматкулова Мавлуда Эшпўлатовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Юнусхонов Адхам Баходирович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Аловханов Нурсаид Саиткаримович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Бегимов Улуғбек Саттарович Ташкилий-назорат гуруҳи 1-тоифали мутахассиси
10 Мухторов Абдуназар Абдуллаевич Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
11 Вакант Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
12 Якубов Набижон
Базарович
Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Вакант Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
14 Шоева Латофат Халмуратовна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
15 Усаров Шокир Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
16 Маматкулов Шавқиддин Эргашевич Бош юрисконсульт
17 Махмудов Зафар
Суюнович
Девонхона мудири
18 Унарбоев Хусниддин Девонхона етакчи мутахассиси
19 Давлатов Фарход
Тогаевич
Бош ҳисобчи
20 Тошматов Кобулжон Юлчибаевич Ҳисобчи-кассир

 

Сардоба тумани ҳокимлиги

1 Хидиров Абдуазим Мусурмонқулович Сардоба тумани ҳокими
2 Равшанов Худоёр Тўлқинович Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Эргашев Абдукарим Абулқосимович Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
4 Саламов Ғафур Тамирбаевич Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
5 Мусурмонқулов Зафар Уралович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
6 Жумабекова Гулчехра Лапасовна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
7 Холбоев Абдуалим Маманович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
8 Тонгатаров Фарҳод Ўразалиевич Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
9 Сафаров Нуриддин Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
10 Холмуродов Шерзод Қорабекович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
11 Аширов Жалил Мамарасулович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
12 Пўлатов Шерзод Хосилбекович Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
13 Мустақова Юлдуз Бектемировна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
14 Пакиров Бегали
Сариевич
Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
15 Вакант Бош юрисконсульт
16 Мавлонов Улуғбек Саидмуродович Девонхона мудири
17 Мамасолиев Ботир Бахтиёрович Девонхона етакчи мутахассиси
18 Бойзоқов Самар Шокирович Бош ҳисобчи
19 Ражабов Мурод Эшпўлатович Ҳисобчи-кассир

 

Сирдарё тумани ҳокимлиги

1 Мухаммадалиев Алижон Рахимбердиевич Сирдарё тумани ҳокими
2 Мирзаев Нурали Шералиевич Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Товбаев Бахтиёр Джаппарович Ҳокимнинг чегара масалалари бўйича ёрдамчиси
4 Файзуллаев Халимжон Курбонбоевич Ҳокимнинг биринчи ўринбосари – Бахт шаҳар ҳокими
5 Вакант Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
6 Бердиев Бекзод Орзикулович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
7 Комилов Шукуруллохон Вохидович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
8 Жўраева Нафиса Данабаевна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
9 Ачилов Бобур Умаркулович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
10 Хусанов Рахим Улукбекович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
11 Вахидова Мавлюда Нумановна Ташкилий-назорат гуруҳи
1-тоифали мутахассиси
12 Файзуллаев Халимжон Курбонбоевич Бахт шаҳар ҳокимлиги бош мутахассиси
13 Норбоев Улугбек Фуркатович Бахт шаҳар ҳокимлиги етакчи мутахассиси
14 Ниятов Шерали Шарипович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
15 Эрназаров Бобомурод Минаварович Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
16 Хасанов Улуғбек Бахромович Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
17 Абдурахмонов Шамсиддин Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича етакчи мутахассис
18 Хакимов Ойбек
Эргашевич
Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
19 Жураева Нафиса Данабаевна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
20 Махкамов Жахангир Абдуганиевич Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
21 Исаев Санжар Райимкулович Бош юрисконсульт
22 Фазилов Рахимжон Гафуржанович Девонхона мудири
23 Мейрбекова Нагима Алдабековна Бош ҳисобчи
24 Кулдашева Лола Шарифовна Ҳисобчи-кассир
 

Ховос тумани ҳокимлиги

1 Бобоев Раҳимжон Махамаджонович Ховос тумани ҳокими
2 Султонов Олим
Холбоевич
Туман ҳокимининг ёрдамчиси
3 Вакант Ҳокимнинг чегара масалалари бўйича ёрдамчиси
4 Махмудов Ислом Исмаилович Ҳокимнинг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари
5 Мансуров Жалолиддин Эгамназарович Ҳокимнинг биринчи ўринбосари
6 Муратов Баходир Ибрагимович Ҳокимнинг саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича ўринбосари
7 Донабоев Отабек Маматқулович Ҳокимнинг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари
8 Эрназарова Дилкарам Эркиновна Ҳоким ўринбосари, хотин-қизлар қўмитаси раиси
9 Ташбаев Бахтиёр Юлдашович Ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
10 Эрматов Жамшид Сабирджонович Ташкилий-назорат гуруҳи етакчи мутахассиси
11 Қаххоров Нурбек Нуруллаевич Ташкилий-назорат гуруҳи
1-тоифали мутахассиси
12 Расулов Азиз
Ахмедович
Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича бош мутахассис
13 Битураев Шербек Жўрабоевич Иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича етакчи мутахассис
14 Эгамбердиев Абдували Казакбоевич Саноатни ривожлантириш, капитал қурилиш, коммуникациялар ва коммунал хўжалик масалалари бўйича бош мутахассис
15 Турдиқулов Аваз
Асатуллаевич
Ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-маърифий ишлар бўйича бош мутахассис
16 Сангилова Сайёра Фатуллаевна Хотин-қизлар масалалари бўйича бош мутахассис
17 Ибрагимов Бехзод Абдужабборович Вояга етмаганлар ишлари бўйича комиссия масъул котиби
18 Вакант Бош юрисконсульт
19 Ходжамуродов Улуғбек Мингбоевич Девонхона мудири
20 Иргашев Элёр Нуриддинович Девонхона етакчи мутахассиси
21 Примкулов Хайдар Рахматкулович Бош ҳисобчи
22 Иргашев Тўлқин Шамситдинович Ҳисобчи-кассир
1 578

Ishonch telefoni

0 371 200 02 06

Reglamenti Statistikasi
Ishonch telefoniga berilgan baholar

Yagona telefon

0 367 225 33 51

Reglamenti Statistikasi
Videolavha
 
Avgust 2018
Du Se Ch Pa Ju Sh Ya
« Iyul    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  


© 2010-2018 Sirdaryo viloyat hokimligi. Sirdaryo viloyat kompyuterlashtirish markazi DUK tomonidan ishlab chiqilgan

Botirov Doniyor Egamberdiyevich

 

1968-yilda Jizzax viloyati, Jizzax shahrida tug`ilgan.
Millati -o`zbek

 

Ma`lumoti oliy. 1992-yilda Toshkent avtomobil yo`llar institutini;  2002 y. O`zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi akademiyasini tamomlagan.

 

Mutaxassisligi: muhandis-mexanik,huquqshunos.

 

 

D.Botirov oilali, ikki qizning otasi.

×
Akbarov Asqarali Ortiqovich

1966-yilda Andijon viloyati, Andijon shahrida tug`ilgan.
Millati -o`zbek

Ma`lumoti oliy. 1991-yilda Toshkent temir yo`l transporti muhandislari instituti (kunduzgi).

Mutaxassisligi: mexanika muhandisi.

A.Akbarov oilali, ikki o`gil va bir qizning otasi.

×
Xusanboyev Abdumannon Abdulatipovich

1973-yilda Sirdaryo viloyati,Guliston tumanida tug`ilgan.
Millati -o`zbek.

Ma`lumoti oliy. 1995-yilda Toshkent davlat agrar universitetini tamomlagan.

Mutaxassisligi: olim-agronom.

A.Xusanboyev oilali, ikki qiz va ikki o`g`ilning otasi.

×
Baratbaev Abdurasul Saitmurodovich

1971-yilda Sirdaryo viloyati, Mirzaobod tumanida tug`ilgan.

Millati – o`zbek

Ma`lumoti oliy. 1994-yilda Samarqand davlat arxitektura-institutini tamomlagan.

Mutaxassisligi: muhandis-quruvchi.

A.Baratboyev oilali, ikki o`g`il bir qizning otasi.

×
Xudoyberdiyev Turg`un Yusupovich

1968-yilda Jizzah viloyati, Baxmal tumanida tug`ilgan.
Millati – o`zbek

Ma`lumoti oliy. 1984-yilda Toshkent davlat universitetini tamomlagan.

Mutaxasisligi: huquqshunosh.

T.Xudoyberdiyev oilali, ikki qiz ikki o`g`ilning otasi.

×
Mamanov Baxtiyor Mitanovich

1965-yilda Sirdaryo viloyati, Boyovut tumanida tug`ilgan.
Millati – o`zbek.

Ma`lumoti oliy. 1987-yilda Toshkent irrigatsiya va qishloq xo`jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti, 2005-yilda O`zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat va jamiyat qurilish akademiyasini tamomlagan.

Mutaxassisligi: yer tuzuvchi-muhandis.

B.Mitanovich oilali, ikki qiz ikki o`g`ilning otasi.

×